Minesan

Minesan

Εξισορρόπηση της ισορροπίας οξέων-βάσεων

5 Προϊόντα
4.6
4.6 από 5 αστέρια
(125 βαθμολογίες)

pH Test Strips

99 Τεμάχια

3,50 €

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
4.65
4.65 από 5 αστέρια
(78 βαθμολογίες)

Minesan Pocket Alkaline Powder

60 g

8,95 €(ανά 60g / 1 kg = 149,17 €) από 3 τεμάχια
μόνο 8,50 €(ανά 60g / 1 kg = 141,67 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
4.7
4.7 από 5 αστέρια
(220 βαθμολογίες)

Base tea

40 g

2,50 €(ανά 40g / 1 kg = 62,50 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
4.58
4.58 από 5 αστέρια
(284 βαθμολογίες)

Minesan Alkaline Hand Cream

100 ml

5,50 €(ανά 100ml / 1 λίτρο = 55,00 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
4.77
4.77 από 5 αστέρια
(248 βαθμολογίες)

Alkaline Tea

100 g

2,95 €(ανά 100g / 1 kg = 29,50 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
*Ισχύει για παραδόσεις με βασική αποστολή (Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής).

Προς το Θέμα

Μια υγιεινή, ισορροπημένη διατροφή περιλαμβάνει πολλά φρούτα και λαχανικά και μόνο λίγο κρέας. Με αυτόν τον τρόπο, το σώμα λαμβάνει αρκετά βασικά, αλλά μόνο λίγα τρόφιμα που σχηματίζουν οξέα.

Δυστυχώς, η καθημερινή διατροφή μας είναι συχνά διαφορετική. Αν και ο οργανισμός έχει την ικανότητα να αντισταθμίζει την περίσσεια οξέος σε κάποιο βαθμό, μπορεί να είναι χρήσιμο να υποστηρίξει την ισορροπία οξέων-βάσεων σε περίπτωση μακροχρόνιας καταπόνησης προκειμένου να αντισταθμίσει μια επίμονη περίσσεια οξέων.

Μαζικήέκπτωση

Δώροκαλωσορίσματος

Λάβετε ένα από τα αποκλειστικά προϊόντα μας δωρεάν με την πρώτη σας παραγγελία! Δημιουργήστε λογαριασμό πελάτη με λίγα μόνο κλικ για να εξασφαλίσετε αυτό το δώρο.

Δημιουργία λογαριασμού 

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας δείξουμε το σωστό περιεχόμενο για τη γλώσσα και τη συσκευή σας (απαραίτητο), για να παρουσιάσουμε επιλεγμένο περιεχόμενο για εσάς (προτιμήσεις), για να αναλύσουμε την πρόσβαση στον ιστότοπό μας (στατιστικά στοιχεία) και επίσης για να σας δείξουμε σε άλλους ιστότοπους τις καλύτερες ειδικές προσφορές μας (μάρκετινγκ).

Κάνοντας κλικ στο "Αποδοχή όλων" αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Μπορείτε να επιλέξετε τα cookies ξεχωριστά και να τα αποδεχτείτε κάνοντας κλικ στο "Αποθήκευση διαμόρφωσης". Μπορείτε να αλλάξετε ή να ανακαλέσετε τις ρυθμίσεις cookies ανά πάσα στιγμή στο υποσέλιδο στην ενότητα "Επαναφορά ρυθμίσεων cookies". Μπορείτε να βρείτε αναλυτικές πληροφορίες στη Δήλωση προστασίας προσωπικών δεδομένων.

Νομικές πληροφορίες | Δήλωση προστασίας προσωπικών δεδομένων

Αυτά τα Cookies είναι απαραίτητα για τη λειτουργικότητα της ιστοσελίδας μας και δεν μπορείτε να τα απενεργοποιήσετε (π.χ. SessionCookies).

Αυτά τα Cookies καθιστούν δυνατό, μεταξύ άλλων, να σας εμφανίζουμε προϊόντα που έχετε ήδη δει και να σας προτείνουμε παρόμοια προϊόντα. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη δήλωση προστασίας δεδομένων μας και στη δήλωση του εκάστοτε παρόχου.

Αυτά τα Cookies μας βοηθούν να κατανοήσουμε πως αλληλεπιδρούν οι επισκέπτες με την ιστοσελίδα μας. Οι πληροφορίες συλλέγονται και αναλύονται ανώνυμα. Ανάλογα με το εργαλείο, έχουν οριστεί ένα ή περισσότερα cookies από τον ίδιο πάροχο. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη δήλωση προστασίας δεδομένων μας και στη δήλωση του εκάστοτε παρόχου.

Αυτά τα Cookies τα χρησιμοποιούμε για να σας δείχνουμε π.χ. τη διαφήμισή μας σε άλλες ιστοσελίδες. Εάν τα απενεργοποιήσετε, θα σας εμφανίζονται άλλες διαφημίσεις. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στη δήλωση προστασίας δεδομένων μας και στη δήλωση του εκάστοτε παρόχου.

Τα cookies αυτά χρησιμοποιούνται, ώστε να μπορούμε να σας προσφέρουμε επιπλέον υπηρεσίες στον ιστότοπό μας. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στη Δήλωση περί ιδιωτικότητας της εταιρείας μας και του εκάστοτε παρόχου.