Προϊόντα από το Α ως το Ω

2 Προϊόντα
Συσκευασία 4 τεμαχίων
4.81
4.81 από 5 αστέρια
(159 βαθμολογίες)

Ζελατίνη Gold extra Συσκευασία 4 τεμαχίων

4 δόσεις για 6 μήνες των 525 g

64,00 €(ανά 2100g / 1 kg = 30,48 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
Cappuccino
4.65
4.65 από 5 αστέρια
(92 βαθμολογίες)

Redukta-Plus Φράουλα

600 g

15,00 €(ανά 600g / 1 kg = 25,00 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
Cappuccino
4.52
4.52 από 5 αστέρια
(23 βαθμολογίες)

Redukta-Plus Φράουλα Συσκευασία 2 τεμαχίων

1200 g

27,00 €(ανά 1200g / 1 kg = 22,50 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
*Ισχύει για παραδόσεις με βασική αποστολή (Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής).

Μαζικήέκπτωση

Δώροκαλωσορίσματος

Λάβετε ένα από τα αποκλειστικά προϊόντα μας δωρεάν με την πρώτη σας παραγγελία! Δημιουργήστε λογαριασμό πελάτη με λίγα μόνο κλικ για να εξασφαλίσετε αυτό το δώρο.

Δημιουργία λογαριασμού