Προϊόντα από το Α ως το Ω

25 Προϊόντα
90 κάψουλες
4.73
4.73 από 5 αστέρια
(979 βαθμολογίες)

κάψουλες Γαϊδουράγκαθου

90 κάψουλες

19,00 €(ανά 100g / 1 kg = 190,00 €) από 3 τεμάχια
μόνο 17,50 €(ανά 100g / 1 kg = 175,00 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
90 κάψουλες
4.79
4.79 από 5 αστέρια
(443 βαθμολογίες)

Cranberry-κάψουλες 500 mg 90 κάψουλες

90 κάψουλες για 1 μήνα

13,50 €(ανά 59g / 1 kg = 228,81 €) από 3 τεμάχια
μόνο 12,00 €(ανά 59g / 1 kg = 203,39 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
90 κάψουλες
4.8
4.8 από 5 αστέρια
(259 βαθμολογίες)

Κάψουλες ροδιού 500 mg

90 κάψουλες

11,00 €(ανά 56g / 1 kg = 196,43 €) από 3 τεμάχια
μόνο 9,90 €(ανά 56g / 1 kg = 176,79 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
90 κάψουλες
4.84
4.84 από 5 αστέρια
(433 βαθμολογίες)

Colostrum (Πρωτόγαλα) κάψουλες 90 κάψουλες

90 κάψουλες για 2-3 μήνες

15,00 €(ανά 43g / 1 kg = 348,84 €) από 3 τεμάχια
μόνο 13,50 €(ανά 43g / 1 kg = 313,95 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
90 κάψουλες
4.79
4.79 από 5 αστέρια
(796 βαθμολογίες)

έλαιο κριλ-κάψουλες

90 κάψουλες

19,50 €(ανά 83g / 1 kg = 234,94 €) από 3 τεμάχια
μόνο 18,00 €(ανά 83g / 1 kg = 216,87 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
90 κάψουλες
4.8
4.8 από 5 αστέρια
(851 βαθμολογίες)

Immunkomplex-κάψουλες

90 κάψουλες

12,50 €(ανά 57g / 1 kg = 219,30 €) από 3 τεμάχια
μόνο 11,00 €(ανά 57g / 1 kg = 192,98 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
90 κάψουλες
4.82
4.82 από 5 αστέρια
(130 βαθμολογίες)

Κάψουλες Βιταμίνης C με πρόπολη

90 κάψουλες

15,00 €(ανά 56g / 1 kg = 267,86 €) από 3 τεμάχια
μόνο 13,50 €(ανά 56g / 1 kg = 241,07 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
90 κάψουλες
4.77
4.77 από 5 αστέρια
(715 βαθμολογίες)

Κάψουλες υαλουρονικού οξέος 500 mg

90 κάψουλες

19,50 €(ανά 57g / 1 kg = 342,11 €) από 3 τεμάχια
μόνο 18,00 €(ανά 57g / 1 kg = 315,79 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
90 κάψουλες
4.81
4.81 από 5 αστέρια
(2792 βαθμολογίες)

κάψουλες Γαϊδουράγκαθου 90 κάψουλες

90 κάψουλες

12,50 €(ανά 61g / 1 kg = 204,92 €) από 3 τεμάχια
μόνο 11,50 €(ανά 61g / 1 kg = 188,52 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
900 g
4.84
4.84 από 5 αστέρια
(100 βαθμολογίες)

tierlieb συμπύκνωμα πράσινων χειλικών μυδιών 100% μονοσυστατική ζωοτροφή για άλογα, σκύλους, γάτες

900 g

75,00 €(ανά 900g / 1 kg = 83,33 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
*Ισχύει για παραδόσεις με βασική αποστολή (Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής).

Μαζικήέκπτωση

Δώροκαλωσορίσματος

Λάβετε ένα από τα αποκλειστικά προϊόντα μας δωρεάν με την πρώτη σας παραγγελία! Δημιουργήστε λογαριασμό πελάτη με λίγα μόνο κλικ για να εξασφαλίσετε αυτό το δώρο.

Δημιουργία λογαριασμού