Προϊόντα από το Α ως το Ω

35 Προϊόντα
60 κάψουλες
4.78
4.78 από 5 αστέρια
(122 βαθμολογίες)

Κάψουλες Thrombofit

60 κάψουλες

25,00 €(ανά 21g / 1 kg = 1.190,48 €) από 3 τεμάχια
μόνο 22,50 €(ανά 21g / 1 kg = 1.071,43 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
60 κάψουλες
4.65
4.65 από 5 αστέρια
(108 βαθμολογίες)

Κάψουλες σπερμιδίνης

60 κάψουλες

35,00 €(ανά 25g / 1 kg = 1.400,00 €) από 3 τεμάχια
μόνο 32,50 €(ανά 25g / 1 kg = 1.300,00 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
60 κάψουλες
4.77
4.77 από 5 αστέρια
(179 βαθμολογίες)

UC-II® κάψουλες

60 κάψουλες

21,00 €(ανά 26g / 1 kg = 807,69 €) από 3 τεμάχια
μόνο 19,00 €(ανά 26g / 1 kg = 730,77 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
60 κάψουλες
4.89
4.89 από 5 αστέρια
(44 βαθμολογίες)

Κάψουλες ρεσβερατρόλης

60 κάψουλες

19,00 €(ανά 33g / 1 kg = 575,76 €) από 3 τεμάχια
μόνο 17,50 €(ανά 33g / 1 kg = 530,30 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
75 δισκία
4.39
4.39 από 5 αστέρια
(184 βαθμολογίες)

Μασώμενα δισκία ινών μήλου 75 δισκία

75 Δισκία

7,20 €(ανά 186g / 1 kg = 38,71 €) από 3 τεμάχια
μόνο 6,70 €(ανά 186g / 1 kg = 36,02 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
75 κάψουλες
4.85
4.85 από 5 αστέρια
(751 βαθμολογίες)

Ubiquinol 100 mg Q10-bioaktiv-Mono-κάψουλες

75 κάψουλες

39,50 €(ανά 51g / 1 kg = 774,51 €) από 3 τεμάχια
μόνο 37,50 €(ανά 51g / 1 kg = 735,29 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
75 κάψουλες
4.79
4.79 από 5 αστέρια
(200 βαθμολογίες)

Ubiquinol 100 mg Q10-bioaktiv-PLUS κάψουλες

75 κάψουλες

42,50 €(ανά 51g / 1 kg = 833,33 €) από 3 τεμάχια
μόνο 39,50 €(ανά 51g / 1 kg = 774,51 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
8,5 ml
4.68
4.68 από 5 αστέρια
(360 βαθμολογίες)

Κραγιόν περιποίησης με μανούκα

8,5 ml

6,50 €(ανά 8ml / 1 λίτρο = 812,50 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
90 κάψουλες
4.7
4.7 από 5 αστέρια
(3530 βαθμολογίες)

Augenfit-κάψουλες 90 κάψουλες

90 κάψουλες για 6 εβδομάδες

12,50 €(ανά 84g / 1 kg = 148,81 €) από 3 τεμάχια
μόνο 11,00 €(ανά 84g / 1 kg = 130,95 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
90 κάψουλες
-17%
4.78
4.78 από 5 αστέρια
(404 βαθμολογίες)

Enzym-κάψουλες 90 κάψουλες

90 κάψουλες για 1 μήνα

αντί 9,50 € μόνο 7,80 €(ανά 58g / 1 kg = 134,48 €) από 3 τεμάχια
αντί 8,50 € μόνο 6,80 €(ανά 58g / 1 kg = 117,24 €)

συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ πλέον των εξόδων αποστολής

Σε απόθεμα

Στη σελίδα προϊόντος
*Ισχύει για παραδόσεις με βασική αποστολή (Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής).

Μαζικήέκπτωση

Δώροκαλωσορίσματος

Λάβετε ένα από τα αποκλειστικά προϊόντα μας δωρεάν με την πρώτη σας παραγγελία! Δημιουργήστε λογαριασμό πελάτη με λίγα μόνο κλικ για να εξασφαλίσετε αυτό το δώρο.

Δημιουργία λογαριασμού